Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Zajęcia pozalekcyjne

Realizacja dodatkowych godzin

w ramach Art. 42 ust. 2 KN w Zespole Szkół w Rokietnicy w roku szkolnym 2015/2016 obowiązuje od 07.12.2015 r.

Nazwisko i imięRodzaj zajęćTermin realizacjiUwagi
Balicki Dariusz Zajęcia informatyczne Pn 7.15-8.00
Śr 7.15-8.00
 
Bąk Krystyna Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wt 11.35-12.20
Czw 12.25-13.10
III SP
III SP
Brudek Alicja Zajęcia z języków obcych niemieckiego i angielskiego Wt 13.15-14.00
Pt 11.35-12.20
II SP
Cyrul Józef Zajęcia instrumentalne Pn 13.15-14.00  
Grymuza Adam Tenis stołowy Śr 14.05-14.50  
Twardy Katarzyna Zajęcia z fizyki i matematyki Pn 13.15-14.00
Pn 8.00-8.45 lub
Pt 8.00-8.45
IIIB dz
IIIB ch
Kapłon Lidia Piłka siatkowa Śr 14.05-14.50
Pt 12.25-13.10
GIM dz
SP dz
Koprowicz Elżbieta Kółko plastyczne Pt 12.25-13.10 SP
Kosteczko Lucyna Zajęcia z j. polskiego Wt 13.15-14.00
Czw 13.15-14.00
IV-VI SP
A. W.
Magdziak Beata Zajęcia wyrównawcze z matematyki Pn 13.15-14.00
Śr 13.15-14.00 lub
Wt 13.15-14.00
 
Grymuza Bogumiła Zajęcia z chemii i biologii Pn 13.15-14.00
Wt 13.15-14.00
G
SP
Pałys Anna Zajęcia z j. polskiego Pn 13.15-14.00
Śr 13.15-14.00
 
Skupień Joanna Zajęcia stymulujące rozwój Czw 12.25-13.15
Śr 12.25-13.10
V SP
I SP
Stefanowicz Halina Zajęcia z j. angielskiego Pn 13.15-14.00
Pt 8.00-8.45 lub
Pt 13.15-14.00
IIIB ch
IIIB dz
Dyl Magdalena Kółko matematyczne- zajęcia wyrównawcze Wt 13.15-14.00
Czw 13.15-14.00
V SP
IV SP
Lotycz Bożena Zajęcia historii i geografii, zespół kronikarski Wt 8.00-8.45
Pn 13.15-14.00
 
ks. Chochołek Jacek Spotkanie z młodzieżą RAM Spotkanie z liturgiczną służbą ołtarza Według harmonogramu parafii  
ks. Polasz Paweł Spotkanie z młodzieżą RAM Spotkanie z liturgiczną służbą ołtarza Według harmonogramu parafii  
ks. Smoter Tomasz Spotkanie z młodzieżą RAM Spotkanie z liturgiczną służbą ołtarza Według harmonogramu parafii  
Marietta Zapłatyńska Zajęcia z j. angielskiego Pn 13.15-14.00
Śr 13.15-14.00
 
Jadwiga Karpińska Zajęcia stymulujące rozwój Wt 13.00-13.45
Czw 13.00-13.45
 

Godziny dodatkowe - Gimnazjum w Rokietnicy

Poniedziałek 1315 - 1400

 IAIBIIAIIBIIIAIIIB
08.02.2016 r. Bożena Lotycz Bogumiła Grymuza Beata Magdziak Halina Stefanowicz Katarzyna Twardy Anna Pałys
29.02.2016 r. Beata Magdziak Halina Stefanowicz Bożena Lotycz Bogumiła Grymuza Anna Pałys Katarzyna Twardy
07.03.2016 r. Bogumiła Grymuza Anna Pałys Katarzyna Twardy Bożena Lotycz Beata Magdziak Halina Stefanowicz
14.03.2016 r. Beata Magdziak Halina Stefanowicz Bożena Lotycz Bogumiła Grymuza Katarzyna Twardy Anna Pałys
21.03.2016 r. Bożena Lotycz Anna Pałys Bogumiła Grymuza Beata Magdziak Halina Stefanowicz Katarzyna Twardy
04.04.2016 r. Halina Stefanowicz Katarzyna Twardy Anna Pałys Bożena Lotycz Beata Magdziak Bogumiła Grymuza
11.04.2016 r. Katarzyna Twardy Anna Pałys Bogumiła Grymuza Beata Magdziak Halina Stefanowicz Bożena Lotycz
25.04.2016 r. Anna Pałys Bogumiła Grymuza Beata Magdziak Katarzyna Twardy Bożena Lotycz Halina Stefanowicz
09.05.2016 r. Halina Stefanowicz Bożena Lotycz Bogumiła Grymuza Beata Magdziak Anna Pałys Katarzyna Twardy
16.05.2016 r. Anna Pałys Bogumiła Grymuza Beata Magdziak Katarzyna Twardy Halina Stefanowicz Bożena Lotycz
23.05.2016 r. Beata Magdziak Anna Pałys Halina Stefanowicz Bogumiła Grymuza Bożena Lotycz Katarzyna Twardy
30.05.2016 r. Bożena Lotycz Bogumiła Grymuza Beata Magdziak Halina Stefanowicz Katarzyna Twardy Anna Pałys
06.06.2016 r. Halina Stefanowicz Katarzyna Twardy Anna Pałys Bożena Lotycz Beata Magdziak Bogumiła Grymuza
13.06.2016 r. Beata Magdziak Halina Stefanowicz Bożena Lotycz Bogumiła Grymuza Anna Pałys Katarzyna Twardy
20.06.2016 r. Anna Pałys Bogumiła Grymuza Beata Magdziak Bożena Lotycz Katarzyna Twardy Halina Stefanowicz

Godziny dodatkowe — Szkoła Podstawowa

KlasaDzień tygodniaLekcjaNazwa zajęćNauczyciel
I środa 6 Zajęcia stymulujące rozwój J. Skupień
II piątek 5 J. angielski A. Brudek
III wtorek
czwartek
5
6
Zajęcia stymulujące rozwój
Zajęcia stymulujące rozwój
K. Bąk
IV poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek
7
7
6
6
Możliwość konsultacji z j. angielskiego
Możliwość konsultacji z przyrody
Matematyka
Kółko plastyczne
M. Zapłatyńska
B. Grymuza
M. Dyl
E. Koprowicz
V poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek
7
7
7
7
6
6
Możliwość konsultacji z j. angielskiego
Matematyka
Możliwość konsultacji z przyrody
Możliwość konsultacji z j. angielskiego
Zajęcia z historii
Kółko plastyczne
M. Zapłatyńska
M. Dyl
B. Grymuza
M. Zapłatyńska
J. Skupień
E. Koprowicz
VI poniedziałek
wtorek
piątek
7
7
7
7
6
6
Kółko muzyczne
Możliwość konsultacji z j. angielskiego
Możliwość konsultacji z przyrody
Możliwość konsultacji z j. polskiego
Kółko plastyczne
Sekcja sportowa (dziewczyny)
J. Cyrul
M. Zapłatyńska
B. Grymuza
L. Kosteczko
E. Koprowicz
L. Kapłon