Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł

1 kwietnia 2008 r. rozpoczęto w Zespole Szkół w Rokietnicy Kampanię "Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł". Jak co roku inauguracja miała charakter sportowy. W sportowe szranki stanęły drużyny: nauczycieli, rodziców, uczniów podstawówki i uczniów gimnazjum, które w turnieju siatkarskim walczyły o puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Rokietnicy.

Turniejowi przyświecało hasło "Szkoła bez przemocy". Poprzez sport nastąpiła integracja całej społeczności szkolnej. Zawody przebiegały przy ogromnym i nieustannym dopingi licznych kibiców.

Puchar i I miejsce zdobyła drużyna gimnazjalistów. Kolejne lokaty zajęli: nauczyciele, rodzice i uczniowie SP. Już wkrótce zorganizujemy zawody dla najmłodszych pod nazwą "Gimnazjada".