Rokietnica - Podsumowanie kampanii

W Rokietnicy 1 września już od lat kojarzy się nie tylko z inauguracją nowego roku szkolnego. To czas podsumowania Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Wieloletnią tradycją jest wręczenie nagród, które zdobyli uczniowie rokietnickiej szkoły za udział w konkursach literackich i plastycznych.

Trofea wręczała dyrektor szkoły Bogumiła Grymuza, która specjalnymi dyplomami uhonorowała również nauczycieli Lidię Kapłon i Magdalenę Trzak.

W minionym roku uczniowie szkoły w Rokietnicy uczestniczyli między innymi w następujących przedsięwzięciach:

• konkursy plastyczne i literackie,
  • szkolenia dotyczące udzielania pierwszej pomocy,
  • imprezy o charakterze profilaktycznym (spektakl, pogadanki, projekcje filmów),
  • Ogólnopolski Turniej Podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. Świętego Brata Alberta w Tenisie Stołowym,
  • środowiskowy turniej piłki siatkowej z udziałem uczniów, nauczycieli, rodziców i samorządowców,
  • Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego,
  • wojewódzki finał MINI OLIMPIC GAMES w tenisie stołowym,
  • inne imprezy sportowe propagujące zdrowy, sportowy tryb życia.