Puchar Prezesa UKS TRAMP Rokietnica

23 lutego 2011 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Rokietnicy odbył się halowy turniej piłkarski chłopców (rocznik 2000 i młodsi) o Puchar Prezesa UKS TRAMP.

W sportowe szranki stanęły trzy drużyny reprezentujące szkoły w Czelatycach, Woli Rokietnickiej i Rokietnicy. Gospodarze okazali się mało gościnni pokonując rówieśników z Czelatyc 11:0 i Woli Rokietnickiej 8:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik SP Rokietnica Kamil Bała, który zdobył 9 bramek.
Najlepszym bramkarzem okazał się reprezentant Woli Rokietnickiej Kacper Wysocki.

Zawody obserwował szkoleniowiec drużyny trampkarzy LKS POGÓRZE Rokietnica Piotr Kozioł, który poszukuje kolejnych graczy do prowadzonej przez siebie reprezentacji.

Statuetki i dyplomy wręczała dyrektor szkoły i prezes UKS TRAMP mgr Bogumiła Grymuza.