Akcja - Zbiórka makulatury - zakończona

Szkoła w Rokietnicy przystąpiła do akcji zbiórki makulatury zorganizowanej przez Fundację Przyjazny Świat Dziecka. Głównym założeniem akcji był cel charytatywny - pomoc rodzinnym domom dziecka. Oszczędzanie papieru, tak samo jak wody czy energii, jest najprostszym przejawem troski o środowisko. Odkładając zużytą kartkę papieru na makulaturę zamiast do kosza, każdy może przyczynić się do ochrony środowiska i pomóc innym. W akcji wzięli udział uczniowie, rodzice uczniów i pracownicy szkoły. Najwięcej makulatury przynieśli uczniowie z następujących klas:

1. Patrycja Piś - kl 3 - 56 kg
  2. Martyna Matusz - kl 3 - 50 kg
  3. Potoczny Karolina - kl 4 - 60 kg
  4. Remigiusz Homa - kl 5 - 50 kg
  5. Anna Zub - kl 5 - 52 kg
  6. Eliza Stefanowska - kl 6 - 51 kg
  7. Ewelina Fronc - kl 6 - 53 kg
  8. Aleksandra Niemczycka - kl 6 - 53 kg

1. Kamil Zaprzała - kl I a - 50 kg
  2. Karolina Siara - kl Ib - 80 kg
  3. Mariola Potoczny - kl III a - 68 kg
  4. Joanna Balicka - kl III a - 62 kg
  5. Napora Paulina - kl III a - 59 kg
  6. Andżelika Napora - k III a - 57 kg
  7. Tomasz Koniuszy - kl III b - 100 kg
  8. Karolina Gaweł- KL III b - 80 kg

Fundacja przewidziała również nagrody dla dzieci, które przyniosły od 50 kg wzwyż. Te osoby będą brać udział w losowaniu odtwarzaczy mp3. Czekamy na wyniki losowania. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.
Koordynator akcji: Magdalena Dyl