Góra grosza - 2013

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

Po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do XIV ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” 2013 organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM pod patronatem MEN.

W dniach 26.XI – 6.XII 2013 r. na terenie naszej szkoły rozpoczęła się wielka akcja na rzecz dzieci z domów dziecka. Uczniowie biorący udział w akcji pod kierunkiem mgr Magdaleny Dyl przeprowadziły zbiórkę groszy wśród uczniów i nauczycieli.
W sumie zebrano „górę grosza” 1423 groszy i innych nominałów na sumę 58,40 zł. Następnie grosze zostały zapakowane do bezpiecznej paczki i razem z protokołem zbiórki wysłane do Towarzystwa Nasz Dom.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za aktywne uczestnictwo i poparcie tak szczytnej akcji. Podsumowanie wyników „Góry Grosza” 2013 będzie zamieszczone na stronie internetowej www.towarzystwonaszdom.pl.