Spotkanie z młodymi piłkarzami

13 stycznia 2014 r. z inicjatywy Komisji Oświaty Kultury Sportu Prawa i Porządku Publicznego Rady Gminy Rokietnica odbyło się w tamtejszej szkole uroczyste spotkanie z młodymi piłkarzami i ich trenerem. Chłopcy reprezentują drużynę trampkarzy LKS POGÓRZE Rokietnica, która na półmetku zajęła I miejsce w rozgrywkach A klasy nie przegrywając ani jednego meczu. Uroczystość zaszczycili włodarze gminy z wójtem Bożeną Gmyrek, członkowie Komisji, ks. J. Kędzierski oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Szczególnie miłym gościem był poseł na Sejm RP i jednocześnie Prezes OZPN w Jarosławiu Mieczysław Golba.

Wszystkich obecnych powitała dyrektor szkoły Anna Żołyniak która z niezmierną satysfakcją podkreśliła fakt, że z placówki którą kieruje wywodzi się tak wielu utalentowanych piłkarzy. Przewodniczący Komisji A. Grymuza szczególną uwagę zwrócił na fakt, że tak wielu chłopców uprawia sport, racjonalnie spędzając swój czas wolny rozwijając swoje pasje i zainteresowania. W imieniu Komisji wręczono kapitanowi drużyny Kamilowi Bale i trenerowi Piotrowi Koziołowi pamiątkowy dyplom z gratulacjami i życzeniami sukcesów sportowych. M. Golba przybył do Rokietnicy z miłymi prezentami. Piłkarze otrzymali futbolówkę (taką samą, którą rozgrywany będzie brazylijski Mundial), zaś dyrektorka szkoły kronikę Euro 2012.
Liczymy, że młodzi rokietniccy piłkarze pogłębiać będą swoje piłkarskie umiejętności osiągając coraz wyższe wyniki sportowe.

Magdalena Dyl