Spektakl „Wrota czasu”

„Wiedza wspierana zdobyczami techniki otwiera wrota czasu” te słowa S. Lema stały się mottem sztuki  pt. "Wrota czasu”  przygotowanej przez zespół teatralny z Wolimierza.

27 II 2014 r. 53 gimnazjalistów pod opieką nauczycieli: p. Anny Pałys i p. Beaty Magdziak oraz rodziców uczniów z kl. I a: p. B. Karuś i p. M. Horbowy w MOK-u ,w Jarosławiu oglądało spektakl, próbując znaleźć odpowiedź na pytanie: czym byłby współczesny,  multimedialny świat bez wiedzy, bez książek?

Przedstawienie teatralne ukazało młodym widzom, jak można połączyć nieśmiertelną mądrość płynącą z książek ze źródłem nieograniczonych możliwości – komputerem.

Spektakl wzbudził wśród uczniów zachwyt, dobra gra aktorska, dowcipne dialogi, efekty specjalne sprawiły, że uczniowie nie tylko dobrze się bawili, ale doskonale zrozumieli przesłanie sztuki "Wrota czasu”.