Dzień Rodziny w Zespole Szkół w Rokietnicy

W tym jednym dniu w roku zdarza się ,że życzenia otrzymują i rodzice, i dzieci. To Dzień Mamy, Taty i Dzieci w jednym. Właśnie z tej to okazji w czwartek 12 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny.
Dzieci z klas I-III pod kierunkiem wychowawców p. Bożeny Ochoty, Joanny Skupień i Krystyny Bąk przygotowały program artystyczny dla swoich rodziców, w którym zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, recytatorskie, teatralne i wokalne.
Zaprezentowały się w pięknych strojach w tańcu ludowym- ,,Trojak". Słowem i piosenką wyraziły swoją miłość i wdzięczność rodzicom za dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wspaniałomyślnie wybacza.
W dobry humor wprowadziły wszystkich widzów, wcielając się w role Czerwonych Kapturków z różnych stron świata. Występ bardzo podobał się zaproszonym gościom, został nagrodzony gromkimi brawami.
Uroczystość uświetniła swoją osobą Pani Wójt Bożena Gmyrek, która złożyła wszystkim serdeczne życzenia. Następnym punktem uroczystości był wspólny poczęstunek i zabawa dzieci i rodziców przy muzyce.