"Niech żyje bal"

Koniec roku szkolnego to dla szóstoklasistów nie tylko czas podsumowań ich dotychczasowych osiągnięć, ale także czas zabawy. W czwartek 12 czerwca w Zespole Szkół w Rokietnicy uczniowie z klasy szóstej, w którym również uczestniczyli uczniowie z klasy piątej bawili się na komersie, czyli na zabawie na zakończenie szkoły podstawowej zorganizowanej przez rodziców.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16:00. Bal uroczyście otworzyła Pani Dyrektor mgr Anna Żołyniak, która powitała wszystkich uczestników i życzyła udanej zabawy a następnie zawarł głos sekretarz Rady Rodziców Pan Edward Jakubas. Oczywiście na balu nie mogło zabraknąć DJ, który zadbał o to, by absolwenci w niezwykłej atmosferze i w rytmie nowych i starych przebojów, przeżyli wspólne chwile. W profesjonalny sposób potrafił skusić do zabawy nawet najbardziej zatwardziałych przeciwników tańca. Nikt nie podpierał ścian, nikt nie wymykał się ukradkiem i każdy chciał, aby ten wieczór potrwał dłużej.

Na imprezie zorganizowanej przez rodziców przyszłych gimnazjalistów wszyscy bawili się wyśmienicie, czemu sprzyjały zarówno balowe kreacje dziewczynek, jak i eleganckie stroje chłopców, całość dopełnił piękny wystrój sali balowej. Komers 2014 z całą pewnością zapisze się w kalendarzu szkoły jako jedna z najbardziej udanych imprez roku szkolnego 2013/2014.
Wychowawca klasy - Magdalena Dyl