Wakacje w bibliotece

W Komunalnej Bibliotece Publicznej w Rokietnicy w lipcu i sierpniu odbywały się wakacyjne zajęcia dla dzieci z terenu Gminy. Zainteresowane dzieci brały aktywny udział w zabawach i zajęciach edukacyjnych, utrwalając swoją wiedzę o przeczytanych książkach i otaczającej nas przyrodzie. Dzieci rozwijały swoje zdolności literackie i plastyczne, rozwiązywały zagadki, rebusy i krzyżówki, pracując zawsze z radością i uśmiechem. Był też czas na zabawy ruchowe i gry planszowe. Te różnorodne formy zajęć przeprowadzonych w bibliotece służyły rozwojowi czytelnictwa wśród dzieci klas 0 –III. Na zakończenie bibliotecznych spotkań wakacyjnych dzieci otrzymały nagrody książkowe, dyplomy oraz słodką niespodziankę. KBP w Rokietnicy dziękuje wszystkim uczestnikom za twórczo i radośnie spędzony czas, a jednocześnie przypominamy, że w bibliotece na czytelników czekają nowości książkowe.