Rozstrzygnięcie konkursu „Czytelnik roku 2014”

Komunalna Biblioteka Publiczna w Rokietnicy zorganizowała konkurs czytelniczy „Czytelnik Roku 2014”. Konkurs trwał do 31.12.2014 r. Celem konkursu było zainteresowanie czytelników dobrą książką oraz zachęcenie do systematycznego czytania i częstego odwiedzania biblioteki.

W konkursie mogli wziąć udział czytelnicy, którzy korzystali ze zbiorów KBP w Rokietnicy oraz posiadali własną kartę czytelnika.
Podstawowym kryterium oceny i przyznania tytułu „Czytelnika Roku" była największa liczba wypożyczonych i przeczytanych książek.

Konkurs obejmował swym zasięgiem trzy grupy wiekowe czytelników w których zwyciężyły następujące osoby:

Grupa I – dzieci od 7do 15 lat
Anna Wiśniewska - Rokietnica – 73 książki

Grupa II – młodzież od 16-19 lat
Monika Dukacz - Rokietnica Wola – 81 książek

Grupa III – czytelnik dorosły powyżej 19 lat
Wioletta Szkoła - Rokietnica – 101 książek

Zwycięzcom konkursu organizator wręczy nagrody książkowe oraz dyplomy. Wszystkim gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie! Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu – „Czytelnik Roku 2015”. Ponadto zachęcamy do udziału w konkursie czytelniczym „Czytające Rodziny”.

Szczegółowe informacje o konkursach w regulaminach konkursów, dostępnych w siedzibie biblioteki oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy.

Serdecznie zapraszamy!