XVI Wojewódzki Konkursu „Sacrum w literaturze i sztuce”

Tradycyjnie już dwie marcowe soboty upłynęły pod znakiem sacrum. 14 marca 2015 r. uczniowie: Justyna Lamber - II a, Żaneta Kamceka - III a i Artur Zajchowski - III b reprezentowali naszą szkołę podczas połfinałowego XVI Wojewódzkiego Konkursu „Sacrum w literaturze i sztuce” odbywającego się u s. Niepokalanek w Jarosławiu.

Spośród 65 występujących przed jury, Justyna Lamber recytacją wiersza „Wielkanoc” J. Lechonia, zdobyła wyróżnienie, natomiast Żaneta Kamecka i Artur Zajchowski zakwalifikowali się finału konkursu.

Gratulujemy.

21 marca br. podczas finału XVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Sacrum w literaturze i sztuce” odbywającego się u s. Niepokalanek w Jarosławiu Żaneta Kamecka i Artur Zajchowski deklamowali przygotowane utwory: M. Czuka „Sonet III” i E. E. Schmitta „Ewangalię według Piłata” (frag.).