Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego - „Kartka Wielkanocna”

Komunalna Biblioteka Publiczna w Rokietnicy zorganizowała konkurs plastyczny – „Kartka Wielkanocna”. Konkurs trwał do 09.04.2015 r. i skierowany był do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu gminy Rokietnica. Przedmiotem konkursu był projekt Kartki Wielkanocnej - kategoria I, II – techniką dowolną natomiast kategoria III – techniką quilling.

Dokonano oceny 17 prac w poszczególnych kategoriach wiekowych, zgodnie z założeniami regulaminu, biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematyką konkursu, dobór technik plastycznych i poziom artystyczny.

Po przeprowadzeniu analizy prac, wyłoniono laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KATEGORIA I: Klasy 0 – III

• miejsce I – Michał Napora kl. III - Zespół Szkół w Rokietnicy
  • miejsce I – Kornelia Kapłon kl. II - Zespół Szkół w Rokietnicy
  • miejsce II – Paulina Gardyan kl. 0 - Szkoła Podstawowa w Tapinie
  • miejsce III – Milena Balicka kl. III - Szkoła Podstawowa w Tapinie
  • miejsce III – Andrzej Grzegorzak kl. I - Szkoła Podstawowa w Tapinie

KATEGORIA II: Klasy IV – VI

• miejsce I - Wiktoria Owsik kl. IV – Zespół Szkół w Rokietnicy
  • miejsce II - Julia Wota kl. IV – Zespół Szkół w Rokietnicy
  • miejsce II - Martyna Szkoła kl. V – Zespół Szkół w Rokietnicy
  • miejsce III - Patrycja Piś kl. IV – Zespół Szkół w Rokietnicy

W wymienionych kategoriach przydzielono dodatkowo nagrody, gdyż nie wyłoniono laureatów w kategorii III – klasy I-III Gimnazjum.

Laureaci konkursu zdobyli nagrody książkowe oraz dyplomy, pozostali uczestnicy otrzymali dyplom za udział oraz książeczkę z serii „Perełka”.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

Magdalena Horbowy