I Turniej mini siatkówki kat. Trójek i Czwórek Jarosław Cup

Dnia 17 grudnia 2015 r. na hali MOSiR w Jarosławiu odbył się I Turniej Mini Siatkówki kat. Trójek i Czwórek Jarosław Cup. Patronat nad tą imprezą objął Starosta Powiatu Jarosławskiego Pan Tadeusz Chrzan.
Organizatorem imprezy był Siatkarski Ośrodek Szkolny przy Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu oraz klub sportowy MKS SAN Pajda Jarosław.
Na imprezę zgłosiły się szkoły podstawowe z Jarosławia, z powiatu jarosławskiego oraz najmłodsze zawodniczki z MKS SAN Pajda Jarosław. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: trójkach i czwórkach. Młode zawodniczki wspierane przez rodziców, trenerów, nauczycieli i kibiców toczyły zażartą walkę o każdy punkt.
Sędziami zawodów były uczennice 1 klasy z Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy ZSSCHiO w Jarosławiu, a przy organizacji turnieju pomocne okazały się uczennice 2 LO również z ZSSCHiO w Jarosławiu.
Każda uczestniczka zawodów otrzymała słodki upominek i dyplom, a najlepsze drużyny medale oraz nagrody rzeczowe.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

„Trójki”