Mikołaj dla Adrianka

Dyrekcja i Szkolne Koło Wolontariatu ZS-Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy serdecznie zapraszają na kiermasz charytatywny, który odbędzie się w dniu 06.12.2016 r. przy kościele z okazji odpustu parafialnego. Zakupić będzie można ozdoby bożonarodzeniowe i stroiki świąteczne wykonane przez młodzież naszego gimnazjum. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany przez organizatorów na konto FUNDACJI POMOCY RODZINOM I CHORYM NA MUKOWISCYDOZĘ, z przeznaczeniem na leczenie 7 – letniego Adrianka, mieszkańca Rokietnicy. Chłopiec cierpi na poważną i przewlekłą chorobę, wymagającą kosztownej terapii.

Św. Jan Paweł II powiedział „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, aby nie przeszli obojętnie i wsparli naszą akcję biorąc udział w kiermaszu.

Bożena Lotycz, Dariusz Balicki

opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu