Piknik „Z bliźnim na majówkę”

W dniu 27 maja 2017 r. 43 uczniów nasze szkoły udało się na piknik „Z bliźnim na majówkę” w Ośrodku Rekreacyjno - Szkoleniowo - Sportowym w Heluszu koło Pruchnika, którego właścicielem jest Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Jarosławiu. Piknik rozpoczął się o godz. 10.00 uroczystą Mszą świętą, a po niejodbyła się część artystyczna, która trwała aż do godz. 16.00. Organizatorzy zapewnili Gościom Honorowym: darmowy poczęstunek piknikowy, oraz upominki i różnorodne atrakcje piknikowe, takie jak: konkursy, występy zespołów, pokazy tańca, gry, zabawy i wystawy.

Piknik ma serdeczną atmosferę, która była podtrzymana również podczas tegorocznego majowego spotkania na którym osoby niepełnosprawne, pensjonariusze Domów Pomocy Społecznej z całego województwa, wychowankowie Domów Dziecka i dzieci ze świetlic charytatywnych byli, jak zwykle, Gośćmi Honorowymi. W tym roku gośćmi specjalnymi byli: Arcybiskup Przemyski, Polacy z Ukrainy, władze samorządowe i parlamentarzyści.

Dziękujemy Panu Leszkowi Spólnikowi za pomoc w organizacji wyjazdu na piknik.