Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Konkurs plastyczny Młodzieżowego Klubu Abstynenta

Konkurs plastyczny Młodzieżowego Klubu Abstynenta

Młodzieżowy Klub Abstynenta działający przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy był organizatorem dwóch konkursów plastycznych pt.:

„Recepta na zdrowie”- dla uczniów szkoły podstawowej,
„Podróżny zestaw do śmierci”- dla uczniów gimnazjum.

Celem konkursów było:

  • prowadzenie działań związanych z profilaktyką alkoholową;
  • przeciwdziałanie narkomanii;
  • podnoszenie świadomości dzieci i młodzieży na temat negatywnych konsekwencji wynikających z używania środków psychoaktywnych, w szczególności alkoholu, narkotyków i papierosów;
  • dostarczenie podstawowych wiadomości o substancjach uzależniających;
  • propagowanie wiedzy na temat szkodliwości uzależnień oraz złych nawyków żywieniowych;
  • poszerzenie wiedzy na temat wpływu zdrowego stylu życia na zdrowie, sprawność intelektualną i kondycję fizyczną;
  • kształtowanie umiejętności rozpoznawania psychologicznych cech uzależnienia;
  • propagowanie życia bez nałogów;
  • skłanianie uczniów do zachowań asertywnych;
  • rozwijanie wyobraźni plastycznej i twórczej;

Komisja w składzie: Elżbieta Koprowicz oraz Lidia Kapłon spośród prac, które wpłynęły na konkursy wyłoniła następujących laureatów i wyróżnionych:

Szkoła podstawowa „Recepta na zdrowie’’

Kl. I-III

  • Miejsce I - Świerczek Mateusz kl. II
  • Miejsce II - Wota Kornelia kl. II
  • Miejsce III - Lenar Aleksandra kl. II

Kl. IV-VI

  • Miejsce I - Wiśniewska Daria kl. V
  • Miejsce II - Zawadzka Zuzanna kl. VI
  • Miejsce II - Bała Ilona i Koniuszy Natalia kl. VI
  • Miejsce III - Piś Patrycja kl. VI
  • Miejsce III - Kozior Kamila kl. VI

Gimnazjum „Podróżny zestaw do śmierci’’

  • Miejsce I - Kapłon Kamila kl. III a
  • Miejsce I - Gaweł Patrycja kl. I a
  • Miejsce II - Stefanowska Eliza kl. III a
  • Miejsce II - Kosteczko Dominika kl. III a
  • Miejsce II - Bała Magdalena i Matusz Sylwia kl. III a
  • Miejsce III - Napora Klaudia, Karuś Aleksandra, Twardy Agnieszka kl. II b
  • Miejsce III - Babicz Aleksandra i Strzelec Katarzyna kl. II b
  • Miejsce III - Kiper Gabriela i Wańkowicz Kinga kl. III a
  • Wyróżnienie - Bała Patrycja kl. II a
  • Wyróżnienie - Koniuszy Justyna kl. II a
  • Wyróżnienie - Zub Anna kl. II a

Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na gazetce.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym :)