Spotkanie ze strażakami

30. maja dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do remizy strażackiej. W remizie przywitali nas druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Rokietnicy. Strażacy opowiedzieli nam o swojej pracy, działalności, zaprezentowali sprzęty jakimi posługują się podczas akcji gaszenia pożaru, wypadku czy też podczas zawodów strażackich. Przedszkolaki z wielkim zaangażowanie, zaciekawieniem podchodzili do zadań, które stawiali przed nimi strażacy. Na zakończenie wręczyliśmy upominek, który został wykonany przez dzieci. W drodze powrotnej do przedszkola słychać było tylko głosy zachwytu, zadowolenia ze spotkania. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Druhom za miłe spotkanie, poświęcony czas i przekazaną nam wiedzę.