Szkolny Turniej „DWÓJEK” Piłki Siatkowej Dziewcząt

Szkolny Turniej „DWÓJEK” Piłki Siatkowej Dziewcząt

13 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej „DWÓJEK” Piłki Siatkowej Dziewcząt. W zawodach startowało 6 par siatkarek reprezentujących wszystkie klasy gimnazjalne. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”.

Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła reprezentacja klasy I b w składzie Patrycja Niedochodowicz i Karolina Potoczny, na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja klasy II b w składzie Klaudia Napora i Daria Potoczny, na trzecim zaś drużyna klasy III a w składzie Kamila Kapłon i Kinga Wańkowicz. Za trzy pierwsze miejsca dziewczęta otrzymały statuetki oraz dyplomy

Wszystkim uczestniczkom turnieju dziękujemy za piękną, sportową walkę w duchu „fair play” oraz gratulujemy zwyciężczyniom.