Wycieczka na Roztocze Wschodnie

5 czerwca 43 uczniów naszej szkoły wzięło udział w autokarowej wycieczce na Roztocze Wschodnie. Pogoda dopisała i humory chyba też. Zwiedziliśmy cerkiew w Radrużu, która wpisana jest do księgi dziedzictwa narodowego. W Nowinach Horynieckich byliśmy przy cudownym źródełku. W Siedliska zwiedziliśmy muzeum skamieniałości, kapliczkę na wodzie docierając do figury św. Floriana. Jednak wydaje się, że najlepszą atrakcją było zbieranie muszelek na morenie wapiennej i pobyt w ośrodku Dębowy Dwór (pizze, frytki, zapiekanki i inne frykasy).Amelia Bąk pierwsza znalazła figurę św. Floriana i to jej przypadła nagrodą. Z eskapady wróciliśmy po godzinie dziewiętnastej.

Dziękuję pilotowi Krzysztofowi, nauczycielom Bogumile Grymuza i Dariuszowi Balickiemu oraz rodzicom: Teresie Świerczek, Sylwii Zaprzała, Joannie Lizun i Joannie Deptuch za pomoc w organizacji wycieczki.