Gminne Igrzyska Dzieci w LA

15 września 2017r. w Szkole Podstawowej w Woli Rokietnickiej odbyły się INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LEKKOATLETYCZNE.

O miano najlepszego zawodnika w kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowali uczniowie z pięciu szkół z terenu Gminy Rokietnica. Startowali w trzech dyscyplinach lekkoatletycznych:

• biegu na 60m,
  • skoku w dal ,
  • rzucie piłeczką palantową.

Bardzo ładnie zaprezentowała się reprezentacja ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy, (zwłaszcza dziewczynki), zdobywając wiele  miejsc w pierwszej trójce.

Uczennica klasy V Gabriela Salamon trzykrotnie uplasowała się na podium. Zajęła II miejsce w trzech dyscyplinach: biegu na 60m, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal.

Oliwia Skała  z klasy VI zajęła I miejsce w biegu na 60m oraz III miejsce w rzucie piłeczką palantową.

I miejsce w skoku w dal wywalczyła  Oliwia Flejszar z klasy V.

I miejsce udało się osiągnąć  także uczennicy klasy VI Karolinie Pich.

Wśród chłopców na wyróżnienie zasłużył uczeń klasy VI Dawid Sykała, który uplasował się na trzecim miejscu w biegu na 60m.

Gratulujemy wszystkim sportowcom wzorowej postawy na zawodach  a zwycięzcom życzymy powodzenia na zawodach powiatowych