Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2017 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Anna Żołyniak, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły. Następnie przekazała głos uczniom.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas IV-VII. Młodzi artyści piosenka i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie zaśpiewali piosenkę pt. ,,Czternastego października”, również uczeń klasy V Jakub Godzień zagrał STO LAT, STO LAT!. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenilii podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał słodki upominek, były to całuski wykonane przez uczniów oraz kwiaty.

Na zakończenie Akademii głoś zabrała pani Dyrektor, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.