IX Międzyszkolny Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej “Kto śpiewa, dwa razy się modli”

14 grudnia 2017 r. odbył się  IX Międzyszkolny Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej w Dobkowicach. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy V - KORNELIA KAPŁON, dziewczynka zagrała na klarnecie kolędę ,,Oj, maluśki, maluśki” .Gościem specjalnym byłMichał Szuba uczestnik VII edycji programu MAM TALENT, gdzie zachwycił miliony Polaków swoim „polskim Flamenco”. Na scenie wystąpił również Zespół Tańca Ludowego Rzeszowianka.

Występy odbyły się w czterech  kategoriach:
- przedszkola, „0”
- klasy I – III,
- klasy IV-VI,
- klasy VII, gimnazja.

W każdej kategorii wyłoniona została„złota piątka". Repertuar uczestników obejmował kolędy, pastorałki i piosenki śpiewane w okresie Bożego Narodzenia.
Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej!