Dzień Babci i Dziadzia

Dziś w naszym przedszkolu jest bardzo wesoło, bo babcie i dziadków widzimy wokoło… tymi oto słowami wiersza Mateuszek przywitał naszych niecodziennych gości – kochane Babcie i drogich Dziadków, którym to dedykowaliśmy nasze przedstawienie. Już tradycyjnie co roku z niecierpliwością oczekujemy na ten wyjątkowy dzień i na wyjątkowych gości. Mimo, że za oknem śnieg w naszym przedszkolu tego dnia jest ciepło, miło i radośnie. Na zakończenie przedstawienia wnuczęta obdarowały swoje babcie własnoręcznie wykonanymi kwiatami a dziadków laurkami.

Swoją obecnością zaszczycili nas -  pani dyrektor Anna Żołyniak i pan wicedyrektor Dariusz Balicki. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy, za wspólnie spędzony czas, słowa otuchy, życzliwość i ciepły uśmiech. A rodzicom za przygotowanie poczęstunku.