Święto Babci i Dziadka

Wszystkiego najlepszego, słonecznych wiele dni, uśmiechu promiennego, łask Ojca Niebieskiego i wiele, wiele sił..  " - tak śpiewali uczniowie klasy drugiej  podczas uroczystości zorganizowanej w naszej szkole z okazji Święta Babci i Dziadka. W tym wyjątkowym dniu, dzieci dziękowały swoim babciom i dziadkom za to, że są, że ich kochają bezwarunkową miłością. W dowód wdzięczności  recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz obdarowały niezwykłych gości  kolorowymi laurkami i piernikowymi serduszkami. Po części artystycznej niecodzienni goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Naszym ukochanym babciom i dziadkom towarzyszyło uczucie dumy, wzruszenie i radość.

Dziękujemy  rodzicom  za przygotowanie poczęstunku oraz wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas, życzliwość, serdeczność i uśmiech.