„WALENTYNKI”

W dniu 13 lutego 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy  ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO‘’, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią . Już od rana panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój. Samorząd uczniowski  zorganizował  specjalną ,,Pocztę Walentynkową‘’ aby można było przekazać walentynkowe wyznania najbliższym. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy. Również odbyła się specjalna audycja. Szkolny radiowęzeł pełni tego dnia nieco inną niż zwykle rolę: zamiast komunikatów, na jego antenie można było  usłyszeć specjalnie przygotowaną walentynkową playlistę. Miłosne piosenki przeplatane były  życzeniami od tajemniczych sympatii i cichych wielbicieli. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli    i wychowawców. Wcześniej uczniowie mogli zgłaszać swoje propozycje walentynkowych piosenek.Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Dzień ten ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze – o miłości i pozwala zastanowić się nad nią.