Wyjazd na lodowisko do Przemyśla

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokietnicy  20 lutego 2018 r. zorganizowała wyjazd na lodowisko do Przemyśla dla klasy V, VI  i VII. Opiekunami wyjazdu byli nauczyciele p. Lidia Kapłon, p. Magdalena Dyl i p. Dariusz Balicki. Celem wycieczki była nauka i doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klas oraz dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ całe lodowisko było do naszej dyspozycji.Każdy jeździł jak umiał: niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową, ale z czasem było coraz lepiej. Kolejnym punktem naszej wycieczki było spożywanie pizzy w restauracji Mamma Mia.W drodze powrotnej w autobusie panowała cisza, ponieważ wszyscy byliśmy zmęczeni i poobijani po półtoragodzinnych wygłupach na lodzie.Nasz wyjazd był bardzo udany. Pozwolił wzmocnić naszą sprawność fizyczną.