Sukces drużyny z Rokietnicy

01.03.2018 roku nasza reprezentacja w składzie:

Patrycja Niedochodowicz
Karolina Potoczny
Daria Potoczny
Klaudia Napora
Patrycja Flejszar
Katarzyna Korniat
Martyna Potoczny
Beata Matusz
Patrycja Dańczura
Aleksandra Siara
Justyna Szmuc
Honorata Zając
wzięła udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt, które już tradycyjnie odbyły się w Muninie.
Dziewczęta w swojej grupie miały obrończynie tytułu z ubiegłego roku - Szkołę Podstawową  nr 11 z Jarosławia. Nasze przeciwniczki  okazały się lepsze, wygrywając z nami  2:0. Nasze reprezentantki jednak się nie poddały i wygrały z ekipą z Radymna 2:1. Niestety szczęście nie uśmiechnęło się do nas również  przy losowaniu grup w półfinale, bo dziewczyny znów trafiły na drużynę  z Jarosławia. Po niezwykle pasjonującej walce nasze dziewczyny przegrały „na przewagi” 2:0.
O trzecie  miejsce walczyliśmy z reprezentacją Wiązownicy wygrywając pewnie 2:0(25: 12; 25: 10).
Gratulujemy dziewczynom, które godnie reprezentowały naszą szkołę i zajęły historyczne miejsce na podium w zawodach powiatowych.