Wycieczka klasy I i III na Interaktywne Widowisko Telewizyjne pt. ,,Szewczyk Dratewka na planie filmowym”

20 marca 2018r. uczniowie z klasy pierwszej i trzeciej Szkoły Podstawowej odbyli wycieczkę do Przemyśla. Dzieci obejrzały Interaktywne Widowisko Telewizyjne pt. ,,Szewczyk Dratewka na planie filmowym”. To ciekawe przedstawienie miało miejsce w sali widowiskowej Przemyskiego Centrum Kulturalnego. Niektórzy uczniowie mieli okazję zagrać na planie filmowym i pojawić się na ekranie telewizyjnym. Po zakończonym przedstawieniu uczniowie zwiedzili zabytkowy Główny Dworzec  PKP. Mogli podziwiać kunszt budowli, która powstała    w 1860 roku. Opiekę nad wycieczką sprawowali opiekunowie p. Bożena Ochota i p. Joanna Skupień, oraz rodzice z klasy pierwszej, którym za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.