,,Potrzeba czynienia dobra w nauczaniu Jana Pawła II - Patrona Szkoły"

18 kwietnia uczniowie naszej szkoły w składzie :

Patrycja Ciurko, Ewa Baran, Dariusz Koniuszy pod opieką p .Bożeny Lotycz przygotowali i zaprezentowali na radiowej antenie audycję ,,Potrzeba czynienia dobra w nauczaniu Jana Pawła II - Patrona Szkoły ", upamiętniającą naszego ukochanego Ojca Świętego, dzisiaj Sługę Bożego, który był niezwykłym człowiekiem. Audycja upamiętniała 98. rocznice jego narodzin. Papież rodak jest wzorem do naśladowania dla młodych, przerósł on wszelkie autorytety. Prowadzący audycje zwrócili sie do radiosłuchaczy z dwoma pytaniami konkursowymi dotyczącymi wysłuchanej tematyki. Nikt nie spodziewał się, że tak duża ilość osób będzie znała odpowiedź na nasze pytania. Jako pierwsza prawidłowej odpowiedzi udzieliła Amelia Wysocka z kl. IIIA. Tuż za nią (co bardzo ucieszyło prowadzących jak i Panią Lotycz) zgłosił się tłum uczniów z klas podstawowych jak i gimnazjalnych oraz Pani z języka angielskiego - mgr Halina Stefanowicz- która niestety się spóźniła, ponieważ Julia Godzień z klasy V SP wbiegła jako druga i to ona udzieliła poprawnej odpowiedzi.