,,Ojczyzna piękne słowo”

W naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pt. ,,Ojczyzna piękne słowo” z cyklu ,,100 wierszy dla niepodległej", którego organizatorem był SU wraz z opiekunem, p. Anną Pałys.
W konkursie wzięło udział 9 uczniów klas gimnazjalnych. W skład jury weszły uczennice naszej szkoły: Klaudia Napora, Aleksandra Karuś i Justyna Wróbel wraz z nauczycielkami: p. Haliną Stefanowicz oraz p. Elżbietą Koprowicz. Rywalizacja między uczniami była bardzo zacięta. Konkurs odbył się na wysokim poziomie, dlatego jury miało duży problem z wyłonieniem zwycięzcy, zanim ostatecznie wybór został podjęty. Komisja oceniają zmagała się z podliczaniem głosów, które nie dały jednoznacznego werdyktu, gdyż punkty się pokrywały... Wiyniki zostaną podane na najbliższym apelu.