Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Podziękowanie i informacja dla stypendystów

Podziękowanie i informacja dla stypendystów

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy dziękuje zaproszonym gościom za przybycie i wspólne uczestnictwo w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018 a pracownikom, rodzicom i uczniom za wspólna pracę. Jako szkoła jesteśmy wdzięczni za wszelkie miłe gesty skierowane w naszą stronę np. Pani Teresie Świerczek za smaczny tort z dekoracja obrazującą budynek szkoły czy też absolwentce z zeszłego roku Elizie Stefanowskiej, która bezinteresownie z sympatii przyniosła mały poczęstunek dla nauczycieli. Jesteśmy zadowoleni z dużej ilości stypendystów i pragniemy ich poinformować, że lista osób i kwoty jakie otrzymali nagrodzeni uczniowie zostały przekazane do Urzędu Gminy i należy się udać do GZEAS w Rokietnicy jedynie z numerem konta. Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.