Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Podziękowanie i informacja dla stypendystów

Podziękowanie i informacja dla stypendystów

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy dziękuje zaproszonym gościom za przybycie i wspólne uczestnictwo w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018 a pracownikom, rodzicom i uczniom za wspólna pracę. Jako szkoła jesteśmy wdzięczni za wszelkie miłe gesty skierowane w naszą stronę np. Pani Teresie Świerczek za smaczny tort z dekoracja obrazującą budynek szkoły czy też absolwentce z zeszłego roku Elizie Stefanowskiej, która bezinteresownie z sympatii przyniosła mały poczęstunek dla nauczycieli. Jesteśmy zadowoleni z dużej ilości stypendystów i pragniemy ich poinformować, że lista osób i kwoty jakie otrzymali nagrodzeni uczniowie zostały przekazane do Urzędu Gminy i należy się udać do GZEAS w Rokietnicy jedynie z numerem konta. Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.