Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnania nadszedł czas…

Kart w kalendarzu było niemało, codziennie jedną zdejmował czas i cóż powiedzieć – ot przeleciało, rok szkolny minął jak z bicza trzasł! . Takim wierszem przywitał nas Kacper podczas ostatniego naszego wspólnego występu z okazji zakończenia roku szkolnego 2017 /2018. Po roku wspólnych zabaw, nauki, zawartych przyjaźni, wspólnego świętowania ważnych uroczystości nadszedł  dzień pożegnania. Dzień ten rozpoczęliśmy od udziału w Mszy  Świętej, następnie wzięliśmy udział w uroczystym apelu, po którym przeszliśmy do naszej sali -  gdzie dzieci zaprezentowały krótki montaż słowno – muzyczny. Po przedstawieniu zostały wręczone dyplomy i wszyscy wyruszyli na zasłużone wakacje.