Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Radiowcy dziękują i żegnają...

Radiowcy dziękują i żegnają...

Została wyemitowana ostatnia audycja naszego szkolnego radiowęzła w tym roku szkolnym!

Czas na podsumowanie. Przez głośniki radiowęzła uczniowie, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście usłyszeli 16 audycji tematycznych, oraz niezliczoną ilość ogłoszeń.

Nasza kadra wyglądała następująco:

  • Sebastian Skop - redaktor naczelny radia, którego funkcje zostały przekazane Józefowi Gaweł
  • Michał Kapłon - zastępca redaktora naczelnego, którego funkcję przejął Dariusz Koniuszy
  • Aleksandra Karuś, Amelia Wysocka, Klaudia Napora, Ewa Baran, Michał Sidor, Jakub Kosteczko to redaktorzy, którzy prowadzili audycje

Prezentujący muzykę:

  • Poniedziałek: Michał Kapłon, Sławomir Dziak
  • Wtorek: Jakub Kosteczko, Michał Sidor
  • Środa: Klaudia Napora, Aleksandra Karuś
  • Czwartek: Ewa Baran, Amelia Wysocka
  • Piątek: Agnieszka Twardy, Martyna Potoczny

W tym roku, skład radia według opiekuna Pani Bożeny Lotycz bardzo się spisał, spełniając jej oczekiwania. Scenariusze były opracowywane przez Sebastiana Skop, zaś sprawdzane przez Panią Bożenę Lotycz. Współpraca pomiędzy redaktorem, a opiekunem jak wyraziła sie pani Bożena "była wzorowa".

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz odpoczynku po kilkunastu miesięcznej pracy. Mamy nadzieję, ze wrócicie wypoczęci i z motywacją do pracy. Radiosłuchaczom DZIĘKUJEMY za słuchanie naszych audycji i docenianie naszej pracy. My już się z wami żegnamy, a kolejną audycje poprowadzą nasi młodsi koledzy, którym życzymy równie dużej słuchalności, jak naszej.

DZIĘKUJEMY I ŻEGNAMY