Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wyniki Gminnego Konkursu „Ziemia we Wszechświecie”

Wyniki Gminnego Konkursu „Ziemia we Wszechświecie”

W Gminnym Konkursie Fizycznym „Ziemia we Wszechświecie” uczestniczyło siedem zespołów – łącznie osiemnastu spośród sześćdziesięciu uczniów klas siódmych naszej Gminy. Młodzież wykonała piękne prace plastyczne oraz zmierzyła się z bardzo szczegółowym testem dotyczącym budowy Układu Słonecznego i podstawowych informacji z astronomii.Obydwie części wymagały od uczestników dużo pracy i zaangażowania. Poniżej przedstawiono wyniki tych zmagań ocenione przez Komisję Konkursową   w składzie: p. Bogumiła Grymuza, p. Katarzyna Twardy, p.Magdalena Dyl.

MIEJSCE

KODY UCZNIÓW

SZKOŁA

I

A02, A04, A05

SP im. Królowej Jadwigi w Tapinie

II

A03, A10,A22

SP im. Jana Pawła II w Rokietnicy

III

A11,A12

SP im. ks. Bronisława Markiewicza w Tuligłowach

 BRAWA i GRATULACJE!!!

 Zapraszam do udziału w Konkursie w przyszłym roku szkolnym!

Organizator:     Katarzyna Twardy