Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wyniki Gminnego Konkursu „Ziemia we Wszechświecie”

Wyniki Gminnego Konkursu „Ziemia we Wszechświecie”

W Gminnym Konkursie Fizycznym „Ziemia we Wszechświecie” uczestniczyło siedem zespołów – łącznie osiemnastu spośród sześćdziesięciu uczniów klas siódmych naszej Gminy. Młodzież wykonała piękne prace plastyczne oraz zmierzyła się z bardzo szczegółowym testem dotyczącym budowy Układu Słonecznego i podstawowych informacji z astronomii.Obydwie części wymagały od uczestników dużo pracy i zaangażowania. Poniżej przedstawiono wyniki tych zmagań ocenione przez Komisję Konkursową   w składzie: p. Bogumiła Grymuza, p. Katarzyna Twardy, p.Magdalena Dyl.

MIEJSCE

KODY UCZNIÓW

SZKOŁA

I

A02, A04, A05

SP im. Królowej Jadwigi w Tapinie

II

A03, A10,A22

SP im. Jana Pawła II w Rokietnicy

III

A11,A12

SP im. ks. Bronisława Markiewicza w Tuligłowach

 BRAWA i GRATULACJE!!!

 Zapraszam do udziału w Konkursie w przyszłym roku szkolnym!

Organizator:     Katarzyna Twardy