Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Zmarł ks. Jerzy Kędzierski, proboszcz w Bolestraszycach

Zmarł ks. Jerzy Kędzierski, proboszcz w Bolestraszycach

W czwartek, 2 sierpnia br., zmarł ks. Jerzy Kędzierski, proboszcz Parafii pw. Narodzenia NMP w Bolestraszycach.
EKSPORTA: niedziela, 5 sierpnia 2018 r. o godz. 18.00 w Parafii pw. Narodzenia NMP w Bolestraszycach.

POGRZEB: poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r. o godz. 10.00 w w Parafii pw. Narodzenia NMP w Bolestraszycach.

Pochówek, zgodnie z wolą Zmarłego odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Jarosławiu. Bezpośrednio po Mszy świętej pogrzebowej nastąpi wyjazd kolumny pogrzebowej do Jarosławia, gdzie  o godz. 13.00 planowane jest wyjście z kaplicy cmentarnej i złożenie ciała śp. ks. Jerzego do grobu.

Ks. Jerzy Kędzierski urodził się 1 czerwca 1966 r. w Przemyślu. Po ukończeniu studiów w przemyskim WSD, przyjął święcenia kapłańskie 11 czerwca 1992 r. Pracował jako wikariusz w Białobrzegach (1992-94), następnie studiował filozofię na KUL (1994-2000). Po powrocie ze studiów był kapelanem SS. Niepokalanek w Jarosławiu (2000-2006), a następnie rektorem kościoła w Tapinie (2006-2014). Od 23 sierpnia 2014 r. był proboszczem w Bolestraszycach. Od 2001 r. był wykładowcą filozofii w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu.

/na podstawie http://przemyska.pl/wydarzenie/zmarl-ks-jerzy-kedzierski-proboszcz-w-bolestraszycach/

 Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci!
foto:
http://przemyska.pl/2018/08/06/pogrzeb-sp-ks-jerzego-kedzierskiego/
https://www.facebook.com/fotobraj   Ryszard Wojtowicz
Dariusz Balicki