Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Indywidualnej LA

14 września 2018 roku  Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza była organizatorem Indywidualnych zawodów lekkoatletycznych dla dwóch kategorii wiekowych w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Podczas tych zawodów rywalizowali ze sobą zawodnicy z pięciu szkół z terenu Gminy Rokietnica.

Lekkoatleci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z oddz. Gimnazjalnymi zaprezentowali się bardzo dobrze.

W kategorii Igrzyska Dzieci w Indywidualnej LA czołowe miejsca zdobywały dziewczynki  z klasy VI:

• Gabriela Salamon

- I miejsce w biegu na 60m,

-I miejsce w rzucie piłeczką palantową,

-II miejsce w skoku w dal.

• Oliwia Flejszar

- II miejsce w biegu na 60m,

-III miejsce w skoku w dal.

• Natalia Kaszuba

-II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

W rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej sukcesy odnosili następujący zawodnicy:

DZIEWCZĘTA:

• Patrycja Niedochodowicz

-II miejsce w biegu na 100m,

-II miejsce w pchnięciu kulą.

• Zuzanna Kość

-III miejsce w biegu na 100m,

-II miejsce w skoku w dal.

• Karolina Potoczny

- I miejsce w pchnięciu kulą.

• Maria Zając

-III miejsce w skoku w dal

CHŁOPCY:

• Arkadiusz Kapłon

-I miejsce w skoku w dal,

-II miejsce w pchnięciu kulą,

-III miejsce w biegu na 100m.

• Jan Suszyło

-I miejsce w pchnięciu kulą,

• Dawid Krysa

- II miejsce w biegu na 100 m.

• Jakub Sęk

-I miejsce w rzucie oszczepem.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za piękną, sportową postawę, gratuluję zwycięzcom życzę powodzenia na zawodach powiatowych.