Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Dzień Głośnego Czytania w ramach akcji Gangu Słodziaków – „Czyli co się stanie na leśnej polanie?”

Dzień Głośnego Czytania w ramach akcji Gangu Słodziaków – „Czyli co się stanie na leśnej polanie?”

W dniu 23 września w naszej szkole odbył się  Dzień  Głośnego Czytania w ramach akcji Gangu Słodziaków – „Czyli co się stanie na leśnej polanie?”. Akcja miała na celu rozbudzenie potrzeby czytania książek wśród najmłodszych.  Zajęcia odbyły się we współpracy z Biblioteką Publiczną w Rokietnicy. Serdeczne podziękowania dla P. Magdaleny Horbowy za  zaproszenie i trud włożony w przygotowanie zajęć tematycznych. W spotkaniu uczestniczyła również P. Dorota Potoczny, która w ciekawy, obrazowy sposób przedstawiła uczniom kl. I -III trud zawodu pielęgniarki na oddziale szpitalnym oraz przeczytała  rozdział, który został poświęcony zajęczycy Zuzi.  Nawiązywał on  do ofiarnej i pomocnej pracy naszego  zaproszonego gościa. W akcji głośnego czytania wzięła udział również P. Dyrektor Anna Żołyniak, ksiądz katecheta Grzegorz Hanus oraz wychowawcy klas I-III. Dziękujemy wszystkim gościom za poświęcony nam  czas.

Pamiętajmy, czytanie to wspaniała przygoda jak mawiał Umberto Eco:
„Kto czyta książki, żyje podwójnie”.