KONKURS - chronione okazy flory i fauny w Gminie Rokietnica

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Rokietnicy. Polega na zgromadzeniu istotnych materiałów dotyczących chronionych okazów zwierząt i roślin znajdujących się na terenie gminy Rokietnica i najbliższej okolicy.
Organizatorom konkursu szczególnie zależy na dokładnym opisie, który poparty może być zdjęciami  i rysunkami ( własnego autorstwa).
Prace należy składać osobiście u nauczycielki przyrody i biologii mgr Bogumiły Grymuza lub wysłać drogą elektroniczną na adres gimrokietnica1@poczta.onet.pl  w nieprzekraczalnym terminie do końca marca 2019 r.
Wyniki ogłoszone zostaną podczas apelu z okazji Dnia Ziemi.
Autorzy najlepszych opracowań zostaną nagrodzeni, a ich prace umieszczone będą na szkolnej stronie internetowej.