Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

W zerówce

W zerówce

Grupa dzieci uczęszczających w tym roku do oddziału przedszkolnego liczy w tym roku 13 – ścioro dzieci - w tym 4 dziewczynki i 9 chłopców.  Na początku roku ustaliliśmy wspólne zasady, których staramy się przestrzegać. Na początku było nam troszeczkę trudno, bowiem w naszej grupie są osoby, które wcześniej nie uczęszczały do przedszkola. Adaptacja nie trwała długo, zawiązały się nowe przyjaźnie i staramy się aby każdy przedszkolak czuł się w naszej grupie dobrze. Poprzez zabawę poznajemy otaczający nas świat, odkrywamy litery i cyfry, poznajemy się nawzajem. Nieodłącznym elementem każdego dnia są  ćwiczenia poranne, podczas których dbamy sprawność fizyczną i zdrowie naszych pociech. Raz w tygodniu chodzimy na salę gimnastyczną i w miarę możliwości jak najczęściej staramy się wychodzić na spacery –  obserwujemy przyrodę, poznajemy okolicę, uczymy się bezpiecznie poruszać po drodze. Staramy się także pamiętać o ważnych dla dzieci świętach- obchodziliśmy już urodziny Lenki i Oli . Nie zapomnieliśmy również o naszych chłopcach -  z okazji ich święta złożyliśmy im życzenia i dziewczynki obdarowały chłopców słodkościami.