Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

W zerówce

W zerówce

Grupa dzieci uczęszczających w tym roku do oddziału przedszkolnego liczy w tym roku 13 – ścioro dzieci - w tym 4 dziewczynki i 9 chłopców.  Na początku roku ustaliliśmy wspólne zasady, których staramy się przestrzegać. Na początku było nam troszeczkę trudno, bowiem w naszej grupie są osoby, które wcześniej nie uczęszczały do przedszkola. Adaptacja nie trwała długo, zawiązały się nowe przyjaźnie i staramy się aby każdy przedszkolak czuł się w naszej grupie dobrze. Poprzez zabawę poznajemy otaczający nas świat, odkrywamy litery i cyfry, poznajemy się nawzajem. Nieodłącznym elementem każdego dnia są  ćwiczenia poranne, podczas których dbamy sprawność fizyczną i zdrowie naszych pociech. Raz w tygodniu chodzimy na salę gimnastyczną i w miarę możliwości jak najczęściej staramy się wychodzić na spacery –  obserwujemy przyrodę, poznajemy okolicę, uczymy się bezpiecznie poruszać po drodze. Staramy się także pamiętać o ważnych dla dzieci świętach- obchodziliśmy już urodziny Lenki i Oli . Nie zapomnieliśmy również o naszych chłopcach -  z okazji ich święta złożyliśmy im życzenia i dziewczynki obdarowały chłopców słodkościami.