Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wizyta policjantów

Wizyta policjantów

„Moja droga do przedszkola” - w ramach realizacji tego tematu tygodnia bardzo dużo rozmawialiśmy o bezpieczeństwie podczas drogi dzieci z domu do przedszkola i z powrotem. Poznawaliśmy zasady ruchu drogowego, uczyliśmy się bezpiecznego przechodzenia przez ulicę, utrwalaliśmy numery telefonów alarmowych a także poznaliśmy pracę policjanta. W odpowiedzi na nasze zaproszenie do naszej zerówki przybyło dwóch policjantów   z Komisariatu Policji z Pruchnika -  st. asp. Roland Florek i st. asp. Marcin Sadowski. Nasi goście w bardzo prosty i zrozumiały dla dzieci sposób przekazali informacje o swojej pracy, zaprezentowali atrybuty, którymi posługują się podczas codziennej pracy a także pokazali naszym przedszkolakom wóz policyjny, którym posługują się każdego dnia.  Na zakończenie wizyty dzieci przekazały w ramach podziękowania upominek - wykonany przez siebie plakat. Naszym gościom serdecznie dziękujemy.