Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wizyta policjantów

Wizyta policjantów

„Moja droga do przedszkola” - w ramach realizacji tego tematu tygodnia bardzo dużo rozmawialiśmy o bezpieczeństwie podczas drogi dzieci z domu do przedszkola i z powrotem. Poznawaliśmy zasady ruchu drogowego, uczyliśmy się bezpiecznego przechodzenia przez ulicę, utrwalaliśmy numery telefonów alarmowych a także poznaliśmy pracę policjanta. W odpowiedzi na nasze zaproszenie do naszej zerówki przybyło dwóch policjantów   z Komisariatu Policji z Pruchnika -  st. asp. Roland Florek i st. asp. Marcin Sadowski. Nasi goście w bardzo prosty i zrozumiały dla dzieci sposób przekazali informacje o swojej pracy, zaprezentowali atrybuty, którymi posługują się podczas codziennej pracy a także pokazali naszym przedszkolakom wóz policyjny, którym posługują się każdego dnia.  Na zakończenie wizyty dzieci przekazały w ramach podziękowania upominek - wykonany przez siebie plakat. Naszym gościom serdecznie dziękujemy.