Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Rokietnica - Piłkarski turniej ministrantów.

Rokietnica - Piłkarski turniej ministrantów.

1grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy odbył się X Turniej Halowej Piłki Nożnej Członków Liturgicznej Służby Ołtarza Dekanatu Pruchnik. Rozgrywki zorganizowano w dwóch kategoriach wiekowych. Wzięło w nich udział 11 drużyn. Honorowy patronat nad zawodami objęli: ks. proboszcz Jacek Chochołek i wójt gminy Rokietnica Witold Szajny, który jednocześnie był sponsorem trofeów sportowych. Współorganizatorami tej sportowej imprezy byli członkowie Szkolnego Koła CARITAS, Ruchu Apostolstwa Młodzieży i Uczniowskiego Klubu Sportowego ROKITA. Inicjatorem tego sportowego „zamieszania” był ks. Witold Orzechowski.

KLASYFIKACJA W KATEGORII 2003 – 2006

 1. Jodłówka
 2. Węgierka
 3. Pruchnik
 4. Tuligłowy
 5. Rokietnica
 6. Rudołowice

Najlepszym zawodnikiem wybrano Macieja Gredesa, a bramkarzem Adriana Picha. Obaj piłkarze reprezentowali Parafię Jodłówka.
KLASYFIKACJA W KATEGORII 2007 – 2011

 1. Pruchnik
 2. Rudołowice
 3. Jodłówka
 4. Rokietnica
 5. Tuligłowy

Do grona najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej wybrani zostali piłkarze Pruchnika: Albert Drapała i Marcin Jamrozik.