Rokietnica - Piłkarski turniej ministrantów.

1grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy odbył się X Turniej Halowej Piłki Nożnej Członków Liturgicznej Służby Ołtarza Dekanatu Pruchnik. Rozgrywki zorganizowano w dwóch kategoriach wiekowych. Wzięło w nich udział 11 drużyn. Honorowy patronat nad zawodami objęli: ks. proboszcz Jacek Chochołek i wójt gminy Rokietnica Witold Szajny, który jednocześnie był sponsorem trofeów sportowych. Współorganizatorami tej sportowej imprezy byli członkowie Szkolnego Koła CARITAS, Ruchu Apostolstwa Młodzieży i Uczniowskiego Klubu Sportowego ROKITA. Inicjatorem tego sportowego „zamieszania” był ks. Witold Orzechowski.

KLASYFIKACJA W KATEGORII 2003 – 2006

1. Jodłówka
  2. Węgierka
  3. Pruchnik
  4. Tuligłowy
  5. Rokietnica
  6. Rudołowice

Najlepszym zawodnikiem wybrano Macieja Gredesa, a bramkarzem Adriana Picha. Obaj piłkarze reprezentowali Parafię Jodłówka.
KLASYFIKACJA W KATEGORII 2007 – 2011

1. Pruchnik
  2. Rudołowice
  3. Jodłówka
  4. Rokietnica
  5. Tuligłowy

Do grona najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej wybrani zostali piłkarze Pruchnika: Albert Drapała i Marcin Jamrozik.