100 LAT DLA BABCI I DZIADZIA

Kocham Babcię, kocham Dziadzia,

Za ich serce, za ich miłość.

W dużym zdrowiu, długie lata

Niech nam żyją, niech nam żyją!!!

22 stycznia w nasze progi – oddziału przedszkolnego zawitali wspaniali i wyjątkowi goście – Babcie i Dziadkowie naszych przedszkolaków. Swoją obecnością zaszczyciła nas również pani dyrektor Anna Żołyniak i pan dyrektor Dariusz Balicki - jak słusznie zauważyła babcia Arka – „podniosło to rangę naszej uroczystości”. Tego dnia dzieci dla swoich najbliższych wcieliły się w role aktorów i przedstawiły „Jasełka” i montaż słowno muzyczny pt. „Sto lat dla Babci i Dziadzia”.  Na zakończenie wnuczęta wręczyły swoim kochanym Babciom i drogim Dziadziom własnoręcznie wykonane upominki. Rodzice natomiast zadbali o poczęstunek. Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie.