228 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W dniu 30.04.2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy odbył się uroczysty apel z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy IV – ej, VI - ej, VIII – ej Szkoły Podstawowej oraz klas trzecich Gimnazjum ciekawie zaprezentowali fakty dotyczące historii naszego narodu. Młodsze dzieci przygotowały flagi oraz kotyliony, co uświetniło rangę tego wydarzenia. Młodzież pod opieką P. Elżbiety Koprowicz, P. Alicji Brudek oraz P. Katarzyny Twardy oprócz występu przygotowała również piękne dekoracje. Na zakończenie P. Dyrektor Anna Żołyniak wręczyła na forum dyplomy i nagrody uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w konkursach, gdzie zajęli zaszczytne miejsca.