„Rodzina, Bogiem Silna”

Jan Paweł II

Pod hasłem naszego patrona w dniu 7 czerwca 2019r. odbyło się Święto Rodziny. Uczciliśmy trzy święta: Święto Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca.  Święto było bardzo doniosłe, bo pojawili się na nim nasi najbliżsi. Jest to jedno z najważniejszych świąt naszej społeczności! Pełne zabawy, uśmiechów i najserdeczniejszych życzeń, płynących prosto z dziecięcego serca.

Montaż słowno-muzyczny przedstawili uczniowie klasy III, którzy dali prawdziwy popis wokalno-taneczny!  Hitem występu, okazały się tańce: poleczka, walczyk oraz taniec aniołów do solowego występu Kornela – Hallelujah. Uczniowie po występie otrzymali gromkie brawa.  Na twarzy rodziców malował się uśmiech, duma oraz wzruszenie.

Po wręczeniu samodzielnie zrobionych upominków przez naszych uczniów, rodzice zaprosili nas na wspólne świętowanie w szkolnej stołówce.