Święto Rodziny

30 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Rodziny. Tego dnia w naszej sali przedszkolnej pojawili się bliscy  naszych pociech – mamusie, tatusiowie i rodzeństwo.  Przedszkolakom było  niezmiernie miło odegrać swoje role przed tak wspaniałą publicznością. Tego dnia przenieśliśmy się w świat bajek. Na scenie pojawili się Jaś i Małgosia wraz z czarownicą, Czerwony Kapturek z wilkiem, kwiatowe wróżki, Królewna Śnieżka wraz z krasnoludkami a także złota rybka z rybakiem. Ważną rolę tego dnia pełnił Gracjan -  narrator, który przenosił nas z jednej bajki do drugiej. Po przedstawieniu dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki – laurki i złote rybki, które będą spełniały najskrytsze życzenia. Następnie wybraliśmy się do restauracji „Jaśminowy Dwór” na poczęstunek.