Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenia roku szkolnego 2018/2019  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w kościele o godz. 9.00. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Absolwenci, nauczyciele, rodzice i goście zgromadzili się w sali gimnastycznej, by świętować zakończenie roku szkolnego.  Część oficjalną rozpoczęła p. dyrektor pochwałą dla uczniów za dziesięć miesięcy ciężkiej pracy, która przyniosła świetne efekty w postaci wysokich wyników z egzaminów w kl 8 i klasach gimnazjalnych, wygranych  w wielu  konkursach i świadectw z wyróżnieniem oraz życzeniami wytrwałości i dalszych sukcesów w nauce.

Pani dyrektor Anna Żołyniak w szczególny sposób podziękowała nauczycielom którzy  po wielu latach pracy odchodzą na emeryturę lub przechodzą do innej szkoły.

Następnie pani dyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyła nagrody i dyplomy dla uczniów kl. IV-VIII, oraz uczniom kończących gimnazjum, którzy uzyskali najwyższą średnią i otrzymali świadectwo z paskiem. Uczniom klas najmłodszych również zostały wręczone nagrody. Następnie wyróżniający się  uczniowie odebrali  nagrody w formie stypendium za osiągnięcia w nauce i  osiągnięcia sportowe. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.Na koniec przewodnicząca samorządu uczniowskiego podziękowała całemu gronu pedagogicznemu, dyrekcji  pracownikom obsługi za owocną współpracę, a pani dyrektor życzyła wszystkim wspaniałych wakacji. Po uroczystym apelu wszyscy uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Jeszcze raz poruszona została tematyka bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, po czym wszyscy udali się na zasłużone wakacje.