Dzień Edukacji Narodowej 2019

Bo nauczyciel jest kapitanem,
co na okręcie dookoła świata
płynie wraz z nami przez szkolne lata...

Te słowa były mottem części artystycznej z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski z niewielką pomocą opiekunów przygotował krótki apel, który był wyrazem uczniowskiej wdzięczności w Dniu Nauczyciela. Zaprezentowane piosenki, utwory muzyczne, wiersze były przejawem nie tylko zdolności wokalnych , muzycznych i recytatorskich uczniów, ale przede wszystkim wyrazem szacunku wobec pedagogów za trud włożony w nauczanie i kształtowanie uczniowskich charakterów.

Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne dziękuje uczniom za akademię i serdeczne życzenia złożone w tym dniu przez szkolną społeczność, przez absolwentów, którzy licznie odwiedzili dziś naszą szkołę. Podziękowania płyną także do Rady Rodziców, która do życzeń dołączyła słodki upominek – pyszny tort.