Rocznica nadania imienia szkole

16 października 2019 r. obchodzimy kolejną rocznicę nadania imienia szkole.

Uroczysty dzień rozpoczniemy mszą świętą o godz. 8.00 a następnie w hali sportowej, w krótkim montażu słowno – muzycznym przypomnimy sylwetkę patrona Jana Pawła II. Dodatkowo w tym dniu odbędzie się uroczyste pasowanie na uczniów- dzieci z kl. I. Przy okazji Święta Szkoły chcemy podzielić się naszymi osiągnięciami: czołowymi miejscami naszych uczniów w konkursach i zawodach na różnych szczeblach, wolontariatem młodzieży czy też licznymi  zbiórkami charytatywnymi i działaniami wychowawczo – profilaktycznymi.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców, absolwentów, sympatyków do odwiedzenia naszej szkoły, którą staramy się corocznie unowocześnić i doposażyć.

Pojawiają się nowe eksponaty do Izby Pamięci, która jest wysoko oceniana przez gości z zewnątrz ( ostatnio ze zbiorów prywatnych P. Wójta – Witolda Szajnego Izba wzbogaciła się o ciekawe zdjęcia)

Dokupujemy sprzęt multimedialny ( ostatnio dzięki programowi Aktywna Tablica w 3 klasach możemy korzystać z tablic internetowych)

Dbamy o estetyczne korytarze, aby uczniowie w ładnych warunkach oczekiwali na zajęcia (ostatnio na I piętrze umieściliśmy, dzięki księdzu proboszczowi Jackowi Chochołkowi, pięknie oprawione w drewnie: poczet władców i królów Polski oraz całą heraldykę od początku istnienia państwa polskiego )

Do dyspozycji uczniów z SU, SKC i radia odnowiona została sala

Na bieżąco przeprowadzamy prace remontowe i doposażamy klasopracownie, staramy się stwarzać warunki do wszechstronnego rozwoju uczniów.

Dziękujemy przy okazji Święta Szkoły  za wsparcie i życzliwość oraz wszelką pomoc.